Specjalistyczna metoda treningu oddechowego Trening z dojazdem do klienta Zacznij zdrowo sie odzywiać

Rekomendacje

W 10 tygodni zrzuciłem 10 kg. Zajęcia z Sebastianem plus dieta opracowana przez Tomka sprawiły, że udało mi się osiągnąć cel. Profesjonalne treningi personalne i naprawdę super dieta. Przekonałem się na własnej skórze, że nie trzeba się głodzić aby uzyskać taki efekt. 

Po dwóch miesiącach pobiłem wszystkie swoje rekordy życiowe w bieganiu. Od  1 km do maratonu. Lepsza wytrzymałość, większa siła oraz podjęte nowe wyzwania sprawiają, że z niecierpliwością czekam na kolejny trening w REN :) Super ekipa. Gorąco polecam!

                Paweł

 

Odkąd pamiętam byłam na diecie, w wieku nastu lat przynosiły one jakieś efekty ale w miarę upływu czasu coraz mniejsze. Efekt  jo-jo, kolejna  bardziej drastyczna dieta  w końcu  tabletki odchudzające i tak w kółko.  Jedyny efekt był taki, że z roku na rok kilogramów było coraz więcej. Próbowałam się z tym pogodzić,  tłumacząc sobie że po trzydziestce to normalne i nie ma co liczyć na figurę modelki. Ale kiedy na wiosnę okazało się, że nie mieszczę się w żadne spodnie  załamałam się i postanowiłam spróbować ostatni raz - tym razem naprawdę skuteczny.

Wiedziałam jedno – dieta nie może być kolejną ściągniętą z Internetu „dietą cud” i że  bez ćwiczeń i to regularnych się nie obejdzie.  Wszelkie dotychczasowe próby jakiegokolwiek ruchu  kończyły się po kilu tygodniach, a ja lądowałam na kanapie przed telewizorem z michą chipsów na kolanach.  Jedynym sposobem było aby ktoś stał nade mną i mnie mobilizował. I tak trafiłam do „Move For Health”. Na pierwsze spotkanie z Sebastianem przyszłam pełna obaw, gotowa w każdej chwili uciec. Jednak już po kilku zamienionych z nim zdaniach wiedziałam, że dobrze trafiłam. Wracałam do domu jak „na skrzydłach”  z ogromnym zapałem i wiarą że wreszcie się uda!

Na pierwszym treningu zdziwiło mnie jedno, niesamowity spokój i opanowanie Sebastiana. Jego łagodne i  życzliwe podejście sprawiło, że natychmiast opadły  ze mnie stres i negatywne emocje, których ostatnio trochę nazbierało się w moim życiu. Sebastian stopniowo rozwiewał wszelkie moje wątpliwości i obawy, oswajał ze sprzętem i cierpliwie pokazywał każde z ćwiczeń. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Przez cały czas uwaga trenera była skupiona tylko na mnie, przez co czułam się jak ktoś wyjątkowy i miałam wrażenie, że to co robimy to sprawa najwyższej wagi. Wreszcie ktoś potrafił mnie zmotywować  nie tylko do wykonywania ćwiczeń ale i do zdrowego odżywiania! Sebastian ma w sobie niesamowitą ilość pozytywnej energii która i mnie się udzieliła. I teraz nie wyobrażam sobie dnia bez ćwiczeń, biegania czy basenu. 

Dostałam też odpowiednio przygotowaną dietę i… jeszcze nigdy nie stosowałam jej  z takim zapałem. Na efekty nie trzeba było długo czekać już po trzech miesiącach ubyło mnie 9 kilo i z rozmiaru 40-42 wchodzę w 36 (nadal nie mogę w to uwierzyć jak to piszę, a najbardziej w to, że w obwodzie uda straciłam  7cm!). Wreszcie czuję się w swoim ciele bosko !!!  Sebastian, dzięki Tobie zmienił się nie tylko mój wygląd ale i nastawienie do życia, zyskałam siłę i wiarę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych!!

Lucyna 

 

 

            Idąc na pierwsze spotkanie -konsultację z Tomkiem miałam mieszane uczucia. Byłam trochę podekscytowana, trochę skrępowana i zawstydzona. Wtedy jeszcze uważałam, że trener personalny to przywilej sportowców, celebrytów… więc, czego ja, zwykła dziewczyna, która chce zrzucić kilka kg po ciąży, szukam? Poza tym trzeba było obcemu facetowi otwarcie powiedzieć o swoich kompleksach, niedoskonałościach… Jednak po rozmowie z Tomkiem wszystkie moje wątpliwości  i obawy zniknęły, ponieważ okazał się osobą otwartą, przyjaźnie nastawioną do ludzi, a co najważniejsze - kompetentną. Przekonał mnie, że mając odpowiednią motywację i ciężko pracując jestem w stanie w niedługim czasie osiągnąć swój cel.

Każde zajęcia były różnorodne, z wykorzystaniem wielu przyrządów i maszyn. Łączyły w sobie zarówno ćwiczenia wytrzymałościowe, jak i siłowe. Zawsze panowała miła atmosfera z dużą dawką śmiechu. Nie powiem… nie było łatwo. Niejednokrotnie z treningu wychodziłam wykończona, ale zawsze z poczuciem, że jestem coraz bliżej celu, usatysfakcjonowana, że i tym razem dałam radę. Jak każdego i mnie „dopadł” kryzys, ale dzięki motywacji i wierze Tomka we mnie (większej niż moja własna) pokonałam chwilową słabość.

Dzięki Tomkowi odzyskałam ładną figurę i pewność siebie, którą zagubiłam dawno, dawno temu…
W osiągnięciu tego pomogły nie tylko ćwiczenia, ale również rozmowy z Tomkiem oraz sposób, w jaki mnie motywował do dalszej „walki” o piękną sylwetkę. Teraz patrzę na siebie mniej krytycznie, z większym zadowoleniem. A co istotne nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że w styczniu tego roku urodziłam drugie dziecko
Za to wszystko bardzo Ci Tomku dziękuję. Jesteś świetnym trenerem. Cieszę się, że miałam przyjemność z Tobą współpracować.

Zachęcam do treningów indywidualnych z Tomkiem, bo w przeciwieństwie do zajęć grupowych poziom i rodzaj ćwiczeń jest dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości, a cała uwaga trenera skierowana jest na Ciebie, a to gwarancja bezpiecznego i poprawnie wykonanego treningu.

          Aga B.

 

Uprawiałem zapasy zawodowo przez 13 lat i po kilku nieoczekiwanych zwrotach sytuacji i kontuzji niestety musiałem zrezygnować. Po czasie postanowiłem zjawić się na siłowni, ponieważ brak aktywności fizycznej sprawiał mi dyskomfort psychiczny. Gdy zacząłem ćwiczyć moje treningi nie były specjalnie efektywne, wręcz odwrotnie. Po paru miesiącach treningów czułem się 'przepalony' ale właśnie wówczas trafiłem pod 'opiekę' Tomka, który  swoją obszerną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, nakierował mnie pod kątem wcześniej uprawianego sportu i postawionych przeze mnie sobie priorytetów.
Moje treningi wówczas zmieniły wygląd o 360 stopni. Rezultaty były widoczne już gołym okiem po zaledwie miesiącu współpracy.
Kontakt jaki nawiązaliśmy z Tomkiem nie miał raczej wyglądu trener->podopieczny, lecz bardziej przyjacielski co sprawiało, że moje treningi i chęci przychodzenia były dużo większe jak wcześniej, a jego umięjetność mobilizacji jest niezwykła. Po 3 miesiącach mój cel oraz założenia  względem siebie zostały w pełni osiągnięte. Progresje siły, wytrzymałości jakie uzyskałem były propocjonalne do mojego wyglądu zewnętrznego co sprawiło, że efekt końcowy był celujący.
Polecam każdemu z pełną odpowiedzialnością podjęcie współpracy z Trenerem Tomkiem.

          Konrad

 

Mam 63 lata - diagnoza niestabilność kręgosłupa szyjnego ,ucisk na rdzeń kręgowy - brak efektów leczenia - w konsekwencji pilna operacja -ustalony termin !!!

Ostatnią deską ratunku okazała się konsultacja u pana Bartosza Rutowicza i skierowanie na trening medyczny do pana Sebastiana (niesamowicie cierpliwy, kompetentny, wrażliwy).

Ćwiczenia na SpiroTiger oraz pozostały trening przygotowany dla mnie spowodował odwołanie operacji. Mogę normalnie funkcjonować, czyli nie mam omdleń, prowadzę samochód ....

Bardzo, bardzo ,bardzo się cieszę, że zaufałam Tym Wspaniałym Młodym Panom !!!! Jestem i będę pod ich opieką, czego życzę bezradnie poszukującej pomocy "starszej młodzieży". Pan BARTOSZ i Pan SEBASTIAN przywracają radość życia!

          Jadwiga

 

           Moja przygoda z Move For health zaczęła się w marcu 2013 roku. Z racji upływających lat oraz zauważalnych gołym okiem zmian, jakie dokonywały się w mojej figurze, potrzebowałam motywatora, który przywróciłby moje utracone kształty oraz pewność siebie.
W ten sposób trafiłam do Sebastiana. Sebastian już od pierwszego spotkania zrobił na mnie duże wrażenie. Przeprowadził dokładny wywiad, (na który chyba nie do końca byłam przygotowana ;-) dotyczący moich wcześniejszych przygód ze sportem, przebytych chorób, trybu życia, codziennej diety, używek, a na koniec, poprosił o określenie mojego celu oraz oczekiwań co do naszej współpracy. Już z pierwszego spotkania wyszłam chudsza. Chudsza o całą prawdę i tylko prawdę. Na następne zajęcia zostałam „ubrana" w specjalnie skomponowaną dla mnie dietę oraz zaczęłam realizować osobisty plan treningowy. Po niespełna trzech tygodniach systematycznych ćwiczeń i diety, pojechałam na narty. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłam w tak dobrej formie. Uświadomiłam sobie, jak niewiele czasu minęło odkąd zaczęłam trenować i jak ogromne profity wyciągnęłam po tak krótkiej współpracy z Sebastianem. Po 3 miesiącach byłam z powrotem w rozmiarze 34 i gotowa na sezon bikini. Brzuch zrobił się płaski i twardy, a pośladki zyskały przydomek: „stalowe”.
Niesamowite efekty naszej pracy oraz świadomość, że „się da" sprawiły, że przestałam się obwiać zajścia w ciąże, a co za tym idzie, powrotu do utraconej figury po porodzie. Za 4 miesiące zostanę szczęśliwą mamą. Dzidzia rozwija się prawidłowo, a dzięki diecie wszystkie moje wyniki badań są wręcz książkowe. Pomimo systematycznie powiększającego się brzuszka, ciągle spotkacie mnie na siłowni na treningach z Sebastianem. Jestem w dobrych rękach i tam też powrócę po rozwiązaniu.
Jak bym określiła Sebastiana? Bardzo rzetelny, profesjonalny, cierpliwy, przyjazny, zaangażowany oraz skuteczny.
Jak bym określiła treningi z Sebastianem? Sebastian doskonale wykorzystuje swoje doświadczenie oraz wiedzę podczas prowadzonych zajęć. Bywa ciężko, ale zawsze zabawnie, czyli: przyjemne z pożytecznym
A za co chce mu podziękować najbardziej? Za świadomość.
Świadomość, która wykształciła u mnie nawyk zdrowego odżywiania, co uważam za ogromną wartość dodatnią.
Gorąco polecam!

             Jola

                  Move For Health był dla mnie strzałem w dziesiątkę, ponieważ właśnie po tylu treningach z Tomkiem oraz dzięki jego kompetentnej wiedzy na temat żywienia i technik ćwiczeń odzyskałam zdrowszą sylwetkę. Tomasz oraz jego przychylne i rzetelne podejście były dla mnie nieocenionym oparciem w czasie rozpoczęcia mojej przygody ze zrzucaniem nadwagi. Przygody – bo nasze spotkania dalekie były od męczarni, wręcz przeciwnie, atmosfera jaką udało mu się stworzyć była życzliwa, energetyczna i pełna śmiechu, a siłownia – nie jawiła mi się już jako loch z narzędziami tortur tylko bardziej kuźnia ludzi wytrwałych. Proponowane przez niego zestawyćwiczeń nie były nudne a urozmaicone i dopasowane do wydolności mojego organizmu. Na każdy trening, pomimo nękających mnie zmiennych nastrojów (następstwo eliminowania nawyku jedzenia słodyczy), które Tomek dodatkowo traktował z ogromną wyrozumiałością, przychodziłam z silnym poczuciem, że trafiłam w najlepsze ręce, a jego telefony z zapytaniami o stan psychiczny czy ewentualne pojawienie się bólów mięśni, wykonane w celu zaplanowania kolejnych treningów, tylko mnie w tym utwierdziły. Szkoda Twojego zdrowia, czasu i pieniędzy na sporadyczne chodzenie na zajęcia fitness, na dogadzanie sobie łakociami w nagrodę za wykonywanie godzinnych ćwiczeń, na podejmowanie nierozsądnej decyzji o przejściu na radykalną dietę oraz na wykonywanie długich, męczących i niestety mało wydajnych treningów biegowych bez uprzedniego sięgnięcia po poradę eksperta – ja tak robiłam, jednak jak się teraz okazało, nawet i te słabe punkty mojego życia Tomek pomógł mi przekuć w siłę.

Dużym plusem dla ‘Move For Health’ jest to, że ta firma sama pracuje nad własną renomą. Nie ma to nic wspólnego z tym, jak obchodzą się z klientem w sieciowych klubach fitness, gdzie fachowość i umiejętności interpersonalne niektórych trenerów pozostawiają wiele do życzenia. Przez cały okres korzystania z usług ‘Move For Health’ i pod troskliwą opieką Tomasza czułam się bezpiecznie, a co najbardziej zachęcające: EFEKTY jakie można uzyskać przy współpracy z nimi są GWARANTOWANE. Beznadziejnie się tu dalej nad czymś zastanawiać. Ja ruszając po swoje zdrowie już zgubiłam 3,4 kg w 4 tygodnie – może teraz Twoja kolej?

             Beata N.

 

Witam wszystkich zastanawiających się, czy podjąć pierwszy krok i umówić się na spotkanie z Trenerem Personalnym. Z Tomkiem ćwiczę od 8 miesięcy. Przez ten okres moja sylwetka, oraz podejście do sportu i prawidłowego odżywiania zmieniło się diametralnie.

Początkowo  mój własny wymyślony cel nie był zbyt ambitny – założeniem było zrzucenie paru kilogramów po najmniejszej linii oporu. Już po pierwszym naszym spotkaniu, po pierwszym „wywiadzie” , oraz po pierwszym treningu, cel ten został  przez Tomka mocno zweryfikowany , o czym przekonywałam się systematycznie przez kolejne tygodnie treningów. Tomek zastosował wobec mnie perfekcyjną taktykę (jak na mój ówczesny brak zrozumienia i zamiłowania dla sportu) dzięki której osiągnęliśmy dzisiejsze efekty :)))

Tomek bardzo szybko nawiązał ze mną doskonały kontakt , zbudował  relację opartą  na ogromnym zaufaniu  i szacunku. Z wielką cierpliwością przeprowadził  mnie krok po kroku przez wszystkie etapy odchudzania, począwszy od zmiany nawyków żywieniowych, poprzez zredukowanie tkanki tłuszczowej       ( minus 33 kilo !!!!)  od zbudowania właściwych proporcji ciała po wyrobienie solidnej kondycji, siły i wytrzymałości. Obecnie, z ogromną przyjemnością wykonuję ćwiczenia, o których nawet nie pomyślałabym, że kiedykolwiek chociaż spróbuję. Wszystkie treningi dostosowane były w 100 procentach do moich możliwości. Podczas wspólnej pracy cała uwaga Tomka skupiona była wyłącznie na mnie i moich wynikach, czego nigdy nie uzyskałabym chodząc na fitness, czy „walcząc” na „własna rękę” w siłowni.

Zaangażowanie Tomka poparte mocnymi kompetencjami, niespotykaną umiejętnością mobilizowania podopiecznych, odpowiedzialnością  i profesjonalizmem, doprowadziły do efektów, które nieporównywalnie przewyższały moje początkowe  mizerne oczekiwania. Dodatkową  korzyścią jaką zyskałam dzięki spotkaniom z Tomkiem – to  rozbudzenie we  mnie  ”świra sportowego”. A wyniki kompleksowych badań lekarskich , jasno pokazują, że oprócz smukłej sylwetki i kondycji , otrzymałam od Tomka w prezencie jeszcze dodatkowych kilka lat życia.

Z pełną  odpowiedzialnością zachęcam wszystkich „zastanawiąjących się” do rozpoczęcia współpracy z Trenerem Tomkiem. Gwarantuję Jego wysoki poziom umiejętności, doświadczenia i posiadanej wiedzy .
Tomasz – wielkie dzięki i do zobaczenia na kolejnych treningach !!!!!!

                 Beata – Lady Tyson ;-)))

 

 

Współpracę z firmą Move For Health rozpocząłem po zakończeniu sezonu rozgrywkowego. Przed rozpoczęciem treningów, jasno ustaliliśmy cel naszej współpracy i przewidywane rezultaty. Sprawa była dodatkowo utrudniona ponieważ byłem świeżo po zakończonej rehabilitacji (kontuzja obrąbka stawowego barku), Sebastian konsultował się z moim rehabilitantem, tak aby ćwiczenia, które będziemy wykonywać ograniczały ruchy niepożądane,a ponadto aby stopniowo wzmacniać bark.

Trening zawierał elementy, które odwzorowywały ruchy koszykarskie, skupiały się na dynamice ruchu i na wypracowywaniu właściwych nawyków ruchowych. Byłem bardzo zadowolony gdyż nigdy nie ćwiczyłem w ten sposób. Sebastian posiada bardzo aktualna wiedzę o treningu indywidualnym i podąża za nowymi trendami w treningu, co jest bardzo istotne, gdyż można cały czas rozwijać się i stawać się coraz lepszym.

Jako trener bardzo dobrze motywuje do pracy, co daje możliwość pokonywania swoich barier w miłej atmosferze. Po zakończonych treningach mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy, a przede wszystkim z osiągniętych rezultatów.

Praca z Sebastianem pozwoliła mi spojrzeć trochę inaczej na trening siłowy i teraz wiem, że w okresie wolnym od treningów klubowych, będę podążał drogą wytyczoną przez niego. Jesteśmy w ciągłym kontakcie i cały czas komunikujemy się odnośnie naszych poczynań. Sebastian zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania, ponadto posiada duża wiedzę odnośnie właściwego odżywiania, zatem warto zapytać go o właściwy dobór diety, tak aby super ćwiczenia poprzeć dobrym odżywianiem dla dodatkowego wzmocnienia efektów.

Serdecznie polecam współpracę.

               Wojciech Pisarczyk, koszykarz pierwszoligowego zespołu MOSIR-u Krosno.

 

Uprawiam sport od 18 lat, do tej pory robiłem sam co mogłem, dźwigałem ciężary na siłowni, miałem minimalne efekty, niestety trochę kosztem zdrowia. Odkąd współpracuje z Move for Health, mój trening nabrał nowego znaczenia, postępy są niesamowite, zrobiłem się super sprawny ale przede wszystkim zdrowy. Polecam każdemu kto ćwiczy dla siebie lub trenuje zawodowo!

              Karol Serwin - Dwukrotny Wicemistrz Świata, Mistrz Europy, 10-krotny Mistrz Polski w Trialu Rowerowym

 

Odkąd trafiłam pod opiekę fizjoterapeutyczną Bartosza Rutowicza (Rehalab Clinic) oraz opiekę trenerską Sebastiana Krawczyka (Move for Health) polecam z pełnym przekonaniem zarówno ich jako znakomitych specjalistów, jak i ośrodki, w których pracują i z którymi współpracują. Jeśli pragniecie wrócić do sportu po kontuzji to nie mogliście trafić lepiej. Uwierzcie mi, naprawdę wiem, co mówię.

Od czasu dwóch kontuzji (skręcenie stawu kolanowego: zerwanie ACL, uszkodzenie obu łąkotek) i późniejszej rekonstrukcji ACL i usunięcia uszkodzonych części łąkotek miałam do czynienia z wieloma specjalistami. Efekty były niezadowalające, więc szukałam dalej i dalej…

Aż wreszcie trafiłam do fizjoterapeuty Bartosza Rutowicza. Na wizycie u niego od razu można wyczuć, że jest człowiekiem bardzo rzetelnym, oddanym całkowicie swojej pracy, posiadającym ogromną wiedzę i umiejętności praktyczne. Poza tym cechuje go otwartość, życzliwość – zawsze z cierpliwością odpowiada na wszelkie nurtujące pacjenta pytania.

To właśnie on skierował mnie później na specjalistyczny trening medyczny do Sebastiana. Tak więc trafiłam do Sebastiana… i nie pożałowałam. Od pierwszego treningu byłam pewna, że to jest właśnie osoba, która pomoże mi wrócić po wielu wcześniejszych zmaganiach i problemach do tego, co kocham (spoty walki). Każdy, kto będzie miał przyjemność z nim trenować, przekona się, że trening u niego jest dogłębnie przemyślany, rozplanowany i oparty na najlepszych metodach (Kettlebell, TRX, Rip Trainer, siłownia, piłki rehabilitacyjne, BOSU, itp.), a co najważniejsze – kreatywny i za każdym kolejnym spotkaniem - trudniejszy. Bardzo dużym plusem jest fakt, że Sebastian dba nie tylko o wzmocnienie i poprawę funkcjonowania kontuzjowanej części ciała, ale kładzie również nacisk na trening innych partii ciała, ogólną kondycję fizyczną i odpowiednią dietę. Tylko dzięki takiemu podejściu możliwy jest progres i powrót do formy sprzed kontuzji.
 
Sebastian darzy podopiecznych życzliwością i ogromnym wsparciem. Bardzo mu na nich zależy – często dopytuje na treningach i w przerwach między kolejnymi spotkaniami, czy wszystko jest w porządku. Skutecznie pomaga też przełamywać kolejne bariery psychiczne powstałe przez wcześniejsze przebyte kontuzje. Ponadto sam oczywiście jest osobą czynnie uprawiającą sport, co przyczynia się również na pewno w zrozumieniu innych i traktowaniu każdego kolejnego podopiecznego w sposób indywidualny.

            Magdalena

 

Moja współpraca z firmą Move for Health zaczęła się w lipcu 2011, po kilku latach fizycznego bezruchu. Od pierwszego spotkania z Sebastianem , mogłem liczyć na wysłuchanie moich potrzeb i planów związanych z treningami. Sebastian pokazał mi nowe podejście do ćwiczeń i zajęć na siłowni. Na wypowiadaną przeze mnie kiedyś opinię, że siłownia jest w sumie monotonna, uśmiecha się, patrzy z pobłażaniem, a ja już wiem, jak bardzo się myliłem. Różnorodność zajęć, perfekcyjne dostosowanie ich rodzaju i intensywności do możliwości, mogę tylko podziwiać. Do naszych spotkań Trener jest zawsze przygotowany. Wiem, że obserwuje przebieg ćwiczeń, notuje wyniki i postępy, interesuje się moją opinią na temat treningu. Oprócz tego jest wymagający, co w efekcie tylko pomaga w konsekwencji i łatwiejszym dążeniu do założonego celu. Bardzo doceniam jego wiedzę i rady na temat żywienia, zdrowia, funkcjonowania organizmu, którymi chętnie się dzieli. Pot, trud, wynik, a przede wszystkim ogromna satysfakcja i doskonałe samopoczucie to coś co dają treningi z Sebastianem. Duży plus i polecam.

                Arek

 

Ćwiczenia z Sebastianem to najlepsze co mogło mnie spotkać . Trening z Sebastianem jest urozmaicony, a przez to ciekawy i co najważniejsze bardzo efektywny. Nie mam wątpliwości że ćwicząc sam w takim okresie nie osiągnąłbym wyników nawet w połowie tak dobrych. Ponadto Sebastian zawsze służy mi radą i pomocą, potrafi doskonale motywować, a czasem wręcz sprawia wrażenie że zależy mu bardziej niż mi:) Wszystkim życzę takiej opieki i pomocy w dążeniu do celu.

              Dominik, Specjalista ds. handlu międzynarodowego

 

Do Firmy Move for Health trafiłam w listopadzie zeszłego roku. Treningi z Sebastianem to ciężka praca, ale i przyjemność. Jest osobą sympatyczną, komunikatywną, kompetentną i posiadającą duże doświadczenie w prowadzeniu ćwiczeń wzmacniających jak również kształtujących sylwetkę. Dobór odpowiednich technik ćwiczeń oraz dbałość o poprawność ich wykonywania podczas treningu przynosi wymierne efekty. Szybko wróciłam do pełnej sprawności po operacji kolana. Sebastiana cenię również za jego indywidualne podejście do każdego treningu. Polecam każdemu współpracę z nim, jest trenerem personalnym, który potrafi zmotywować do ciężkiej pracy, ale też do uśmiechu.

             Ewa

 

Już od dłuższego czasu próbowałam się zmotywować do aktywności fizycznej, jednak moje starania zawsze kończyły się fiaskiem i w pewnym momencie pomyślałam, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie skorzystanie z usług profesjonalnego, indywidualnego trenera. Coraz gorsza kondycja, brak energii oraz problemy z dietą, która przestała być skuteczna były impulsem do zmian. Silnie zmotywowana do osiągnięcia zamierzonego celu trafiłam do firmy Move for Health, gdzie spotkałam trenera Tomka i po indywidualnych testach sprawnościowych oraz po przedstawieniu moich celów, postanowiłam rozpocząć z nim współpracę. Pod jego fachowym okiem ćwiczę od niedawna, ale już widzę pierwsze efekty w postaci poprawy ogólnego samopoczucia, zwiększonej ilości energii nawet po długim i intensywnym dniu oraz sprawności fizycznej. Jego fachowe podejście do klienta w pełni zasługuje na najwyższą ocenę i szacunek. Po pierwsze rewolucjonizuje sposób myślenia o diecie w życiu codziennym i pomaga ustalić spersonalizowany plan dietetyczny, aby treningi zaczęły przynosić pozytywne skutki, w postaci redukcji tkanki tłuszczowej i wysmuklenia ciała. Umiejętnie i faktycznie indywidualnie ułożony program ćwiczeń do potrzeb, sprawności fizycznej i stażu klienta na siłowni, jak również i przeciwwskazań zdrowotnych sprawia, że doskonale dzięki jemu pomocy można dostosować trening siłowy do ćwiczeń aerobowych. Tomek w szczególny sposób przykłada uwagę do jakości wykonywanych ćwiczeń, aby były przeprowadzane w sposób prawidłowy, co pomaga podnieść efektywność treningu, jak również uniknąć kontuzji. Tłumaczy cel każdego ćwiczenia i nadzoruje jego wykonanie. Oprócz jego niewątpliwego profesjonalizmu i doświadczenia popartego wieloletnimi treningami, potrafi skutecznie zmotywować do wysiłku i zaangażowania podczas treningu personalnego, jak i również poza nim. Jego pogodne usposobienie sprawia, że trening przebiega w miłej atmosferze.

              Aneta

 

Współpracę z firmą Move for Health rozpocząłem od testowego treningu z Tomkiem. Od samego początku sprawił, że sala treningowa i siłownia stała się się jakby bardziej przyjazna.

Potem było już tylko "gorzej". Tomek nie należy do osób, które pozwalają podopiecznym na zbędny odpoczynek. Samą swoją obecnością dodaje energii, a słowami potrafi zmotywować do wysiłku, którego człowiek sam od siebie by nie oczekiwał. Do tego jeszcze jest osobą, która po wysiłku potrafi wywołać uśmiech na twarzy oraz poświęcić chwilę na zwykłą rozmowę. No i - pochwalić za osiągnięte efekty.

             Marcin