Specjalistyczna metoda treningu oddechowego Trening z dojazdem do klienta Zacznij zdrowo sie odzywiać

O mnie

Sebastian Krawczyk - trener

Ukończyłem studia na  Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie uzyskując tym samym tytuł magistra wychowania fizycznego. Posiadam uprawnienia  instruktorskie z zakresu fitness- ćwiczeń siłowych, snowboardu oraz certyfikat dający uprawnienia do prowadzenia zajęć TRX. Miałem również okazję być uczestnikiem kursów z zakresu badania i fizjoterapii funkcjonalnej w uszkodzeniach stawu kolanowego i barkowego, zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy trenera personalnego.
 

Sebastian Krawczyk

 Sport czy szeroko rozumiana aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. W wieku 15 lat rozpocząłem przygodę ze sportami walki – boksem i kick-boxingiem, zdobywając w latach 1999-2003  medale na turniejach strefowych i ogólnopolskich.
Najważniejsze osiągnięcia:
•    Mistrzostwo Polski (Junior), Kick-Boxing -1999
•    Wicemistrzostwo Polski (Młodzieżowiec), Kick- Boxing 2002
•    Wicemistrzostwo Polski(senior), Kick- Boxing 2003

Studia na AWF-ie to ciągłe rozwijanie zainteresowań związanych z aktywnością fizyczną i pracą z ciałem. Poza treningiem siłowym, w wolnych chwilach uczęszcza na treningi sportów walki, a w celu osiągnięcia równowagi ciała i ducha praktykuje Jogę. Kieruje się domeną: W zdrowym ciele, zdrowy duch”.
 

Swoją wiedze i doświadczenie wykorzystuje  w pracy z ludźmi, którzy pragną osiągnąć swój cel treningowy lub  powrócić do pełnej sprawności  po przebytych urazach narządów ruchu. Obserwując efekty treningowe moich podopiecznych odczuwam wielką satysfakcję, która mobilizuje mnie do dalszego doskonalenia zawodowego. Ponadto jako zwolennik innowacyjnych metod treningowych pragnę wyjść naprzeciw zróżnicowanym, indywidualnym potrzebom każdego, kto zdecyduje się ze mną współpracować.